oficjalne logo Audi

Poniżej oferta na pakiety wymiany opon i kół w serwisie Audi Porsche Poznań Franowo.

Dla Klientów posiadających koła:
 

Pakiet BRĄZOWY 99 zł

  • Wymiana kół
  • Mycie samochodu

Pakiet SREBRNY 148 zł

  • Wymiana kół
  • Mycie samochodu
  • Przegląd po zimie

Pakiet ZŁOTY 229 zł

  • Wymiana kół
  • Mycie samochodu
  • Przegląd po zimie
  • Hotel ogumienia

Pakiet PLATYNOWY 299 zł

  • Wymiana kół
  • Mycie samochodu
  • Przegląd po zimie
  • Hotel ogumienia
  • Usuwanie wody ze zbiornika paliwa

Dla Klientów posiadających opony
opony do 17”

Pakiet BRĄZOWY 159 zł

  • Wymiana opon
  • Mycie samochodu

Pakiet SREBRNY 208 zł

  • Wymiana opon
  • Mycie samochodu
  • Przegląd po zimie

Pakiet ZŁOTY 289 zł

  • Wymiana opon
  • Mycie samochodu
  • Przegląd po zimie
  • Hotel ogumienia

Pakiet PLATYNOWY 359 zł

  • Wymiana kół
  • Mycie samochodu
  • Przegląd po zimie
  • Hotel ogumienia
  • Usuwanie wody ze zbiornika paliwa

Dla Klientów posiadających opony
opony do 18”

Pakiet BRĄZOWY 239 zł

  • Wymiana opon
  • Mycie samochodu

Pakiet SREBRNY 288 zł

  • Wymiana opon
  • Mycie samochodu
  • Przegląd po zimie

Pakiet ZŁOTY 369 zł

  • Wymiana opon
  • Mycie samochodu
  • Przegląd po zimie
  • Hotel ogumienia

Pakiet PLATYNOWY 439 zł

  • Wymiana kół
  • Mycie samochodu
  • Przegląd po zimie
  • Hotel ogumienia
  • Usuwanie wody ze zbiornika paliwa

Skontaktuj się Twoim Doradcą serwisowym:

Artur Fingerholc
Kierownik Serwisu
tel.: 61 650 16 31
artur.fingerholc@porscheinterauto.pl

Agata Latanowicz
Asystent Działu Serwisu
agata.latanowicz@porscheinterauto.pl

Maciej Chrzanowski
Asystent Działu Serwisu
maciej.chrzanowski@porscheinterauto.pl

Robert Eltmann
Doradca Serwisowy
tel.: 61 650 16 33
robert.eltmann@porscheinterauto.pl

Agnieszka Polak
Doradca Serwisowy
tel.: 61 650 16 33
agnieszka.polak@porscheinterauto.pl

Paweł Skóra
Doradca Serwisowy
tel.: 61 650 16 33
pawel.skora@porscheinterauto.pl

Mateusz Korona
Doradca Serwisowy
tel.: 61 650 16 33
mateusz.korona@porscheinterauto.pl

Anna Milanowska
Doradca Serwisowy
tel.: 61 650 16 33
anna.milanowska@porscheinterauto.pl